JO KIDS a puzzle magnetky: Zdraví a zábava v jednom!

Společnost Yoplait připravila dárek pro děti. Spolu s jogurtem JO KIDS nyní koupíte i originální PUZZLE magnetky! Ve 4balení Jo Kids najdete vždy dva dílky puzzle, ze kterých složíte část obrázku z Johančiny farmy. Na něm zvídavé telátko Johanka a její přátelé dohlíží na výrobu jogurtu bez éček. Nasbírat můžete celkem čtyři obrázky a všechny je spojit v jeden krásný panoramatický „obraz“. Pokud koupíte stejné dílky vícekrát, můžete se připojit na www.jokids.cz a vyměnit je za jiný. Ideální oživení vaší ledničky pro rozzářené dětské tváře!

„V Yoplait jsme naši snahu připravit pro děti co nejlepší jogurt aktuálně promítli i do puzzle magnetek. Celkem děti mohou nasbírat až šestnáct díků a spojit je do originálního, třicet centimetrů dlouhého panorama, které přímo vychází z příběhů Johanky a jejich kamarádů z Farmy na JOKIDS.cz,“ doplnil Michal Útlý, brand manager Yoplait.

JO Kids od Yoplait je jogurt z kvalitního mléka a ovoce bez umělých aromat, barviv, konzervantů a stabilizátorů. Je zvláště vhodný pro malé děti, protože obsahuje ovocné pyré, ne kousky ovoce. K dostání je v nejoblíbenějších dětských příchutích: jahoda a banán s vanilkou.

Yoplait se snaží kvalitní produkt spojit i se zábavou a poučením. Na každém obalu jogurtu JO Kids se děti setkávají se zvídavým telátkem Johankou. To žije se svými kamarády na zmiňované farmě www.jokids.cz, kde zažívá nejrůznější dobrodružství. Veselá i poučná zároveň. Pohádky doplňují hry, které rozvíjí jemnou dětskou motoriku. A vítáni jsou i maminky a tatínkové, na jejichž dotazy odpovídá pediatrička MUDr. Klára Otáhalová ve své poradně.